Karnisze metalowe – piękne okna wizytówką mieszkania

Każdy właściciel mieszkania chciałby mieć piękne i przytulne gniazdko. Na charakter naszego „m” wpływa nie tylko wyposażenie w wyszukane meble czy inne sprzęty, ale także wygląd okien, które zajmują dużą część powierzchni ścian.

Karnisze metalowe – prosty i elegancki sposób na okna

Do pięknych tkanin, które ozdobią okna trzeba dobrać odpowiednie karnisze, aby całości nadać wrażenie harmonii. Wybierając karnisze metalowe mamy pewność, że są trwałe, nie ulegają odkształceniom. Wszystkie części są precyzyjnie wykonane i idealnie do siebie pasują.

Aby dostosować karnisze metalowe do wystroju mieszkania, można wybrać odpowiedni model w zależności od tego, czy chcemy mieć same firanki, czy również zasłony. W sprzedaży są karnisze pojedyncze oraz podwójne.

Wzornictwo i kolorystyka

Karnisze metalowe w sklepie Mardom występują z reguły w naturalnych kolorach metalu: złotym i srebrnym. Powierzchnia może mieć lustrzany połysk lub być satynowana, niektóre modele łączą ze sobą w elegancki sposób obie faktury. Dodatki takie jak żabki, gałki ograniczające czy wsporniki są wykonane w harmonijnym stylu.

Montaż karniszy metalowych

Montaż jest niekłopotliwy nawet dla osób, które nie są miłośnikami majsterkowania. Wystarczy wiertarka i śrubokręt, aby solidnie zamontować karnisz. Wieszając na nim nawet ciężką kotarę, mamy pewność, że ją udźwignie i nie będzie problemu z jej przesuwaniem po idealnie gładkim, nie stawiającym oporu pręcie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.